522

Fearless British Mayor

imdb-logo

DMS adlı geliştiricinin Fearless British Mayor adlı bu oyunu, çizimler ile dikkat çeken, puan yapmaya dayalı sonsuz bir arcade oyunu. Gelin bu yarışmacı oyuna yakından bakalım. Fearless British Mayor, 3,4 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 3.6 olan yapım Android 1.5 ve üzerinde çalışıyor.

Fearless British Mayor, girişte de bahsettiğimiz gibi Arcade tabanlı bir puan yapma oyunu. Sonsuz diyoruz çünkü oyunu bitirmek ya da bölüm bitirmek yok. Sadece puan yapmaya dayalı bir oyun. Peki nasıl mı oynanıyor?
Karakterimiz John’u yukarı doğru çıkan platformların üstünde tutmalıyız. Suya düşmemiz halinde oyun bitiyor. Bu platformlar bazen bir koşu bandı şeklinde bazen de kırılgan bir şekilde, bazen ateşten olabiliyor. Bunlar dezavantajlarımız.
Ancak oyunda bize yardımcı olacak şeyler de var. Mesela bir şemsiye bulursanız düşmenizi yavaşlatıyor ve suya düşmekten büyük bir ihtimalle kurtuluyorsunuz. Topladığınız puan ve ekstra araçlar sayesinde bir suyun üzerinde bir kullanımlık platformlar oluşuyor ve ölmekten kurtuluyorsunuz.
Fearless British Mayor, üç farklı kontrol metodu ile oynanabiliyor. İster hareket sensörü ile, ister ekrana dokunarak, ister eğer telefonunuz tuşlu ise yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Oyun ayrıca Feint desteği de sunuyor. Bu sayede puanlarınızı yükleyebilir ve arkadaşlarınızla yarışabilirsiniz.

Grafiksel açından çizimleri ile çok başarılı olan yapım, müzikleri ile bu başarısını sürdürüyor. Bol kontrol seçenekli, Feint destekli ve sıkmayan oyun yapısı ile oynanış olarak da çok beğenimizi kazanan bu yapımı tavsiye ediyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

522
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir