514

Football Kicks

imdb-logo

Google Play Store’da az sayıda serbest vuruş kullanma oyunu var. Bu oyunlardan çoğu ortalamayı geçemezken, sadece bir kaçı gerçekten kaliteli oynanış sunuyor. Box10.com’un geliştirdiği Football Kicks – Football Game ise nasıl bir performans gösteriyor, yakından bakalım. Football Kicks – Football Game, 8.6 Megabyte boyutunda. Android 2.2 ve üzerinde çalışan yapım, Google Play Store’dan 3.9 puan alabilmiş.

Football Kicks – Football Game’in oynanışı çok kolay. Bir çok Symbian’lı telefonlardan ve internetteki Flash oyunlardan alışık olduğumuz bir oynanış sunuyor.
Ülke takımlarının seçilebildiği Football Kicks – Football Game kısa bir bilgilendirme ekranı ile başlıyor. Buradan oyunun nasıl oynanacağı öğreniliyor. Çok kolay bir yapısı olan yapımda, takım seçildikten sonra oyun başlıyor.
İlk önce topun yönü, sonra alacağı falso ve sonra da şiddeti ayarlanıyor. Doğru ayarların yapılması halinde gol kaçınılmaz. Oyunda en beğenimizi kazanan şey, bazen topun kaleye Tsubasa adlı çizgi filmde olduğu gibi aşırı hızdan yamularak gitmesi oldu.
Seçilen takımla turnuvaya başlanmış oluyor ve bunun akabinde gruplar ve puan durumu oluşuyor. Her bir rakip size karşı gol avantajı ile başıyor ve rakiplerinizi geçtikçe skor avantajları da artıyor. Örneğin İsveç size karşı 2 – 0 önce başlıyor. Rakiplerinizi yenmek için 10 şut hakkınız var.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir