511

GBikes Demo

imdb-logo

Unchained Developers’ın geliştirdiği GBikes Demo, tıpkı PC oyunlarında olduğu gibi çalışabileceği sistem gereksinimiyle geliyor. Yani GBikes Demo’yu tam performansla oynamak için 1 GHz tek çekirdek işlemci, Android 2.0 ve 800×480 ekran çözünürlüğü gerekiyor. GBikes Demo, 21 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 3.6 olan yapım Android 2.0.1 ve üstünde çalışıyor.

Bilim kurgu temalı bir yarış oyunu olan GBikes Demo, genelde tünellerde ve boru şeklinde tasarlanmış ilginç pistlerde geçen yarışlara sahne oluyor. GBikes Demoyu, telefonu önerilen sistem ihtiyaçlarını karşılamayanlar kasarak oynayabilirler. Sistem ihtiyacını karşılayamayan cihazlarda FPS düşmesinin olacağı gibi, grafiklerin de daha detaysız ve kalitesiz göründüğünü belirtmekte fayda var.
Oyun hareket sensörü ile değil, sanal tuşlar ile oynanıyor. 6 kişilik yarışların yaşandığı oyunda boyut kavramı yok. Çıkan engellerı aşmak için tünel ve borularda 360 derece dönerek yarışılabiliyor. Yani sadece düz bir pistte ilerlenmiyor.
Yarışların çok zorlamadığını, bir sonraki pisti açmak için yarışılan yarışta derece almak gerektiğini belirtelim. Bu arada oyunda 6 dünya, bunların içinde 18 yarış bulunuyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir