539

Geleceğin akıllı telefonu olarak tasarlanan modelin nasıl bir özelliğe sahip olacağı herkes tarafından merak ediliyor. Sadece fiyat ortalaması nedeniyle değil, aktif telefonlardan hangi özelliğiyle farklı olacağının bilinmek isteniyor. Yeni telefonların çok kısa bir süre içerisinde tasarlanmış olması dikkat çekiyor. Yeni nesil telefon modellerinin hangi özelliklerinin olacağı sorulduğunda, dokunmatik özelliklerini koruyacakları vurgulanıyor.

İkiye Katlanabilir Telefon Modeli

Eskiden üretimi yapılmış kapaklı telefonlara benzer fakat çok daha lüks ve gelişmiş versiyonlarının en kısa süre içerisinde tekrar tasarlanması planlanıyor. İki tarafında da dokunmatik özelliğini kullanabileceğiniz, ekranı istediğiniz alana taşıyabileceğiniz ve odaklayabileceğiniz telefonlar tasarlanıyor. Akıllı telefon modelleri arasında yapılacak olan düzenlemelerin tuş bölümlerinin oluşturulmasını sağlayan kısımlarının yanı sıra, kameralarının değişimi de merak konusu oldu.

Artık sadece klasik fotoğraf çekim tekniklerinin kullanılması yerine, wifi ile fotoğraf çekimi, farklı fotoğrafların kameralarında birleştirilerek üç boyutlu alan tasarlama fikirleri dikkat çekiyor. Geleceğin telefonları tasarlanırken özellikle insan yaşamını olumsuz yönde etkilemeyecek, daha da kolay kullanışlı olması sağlanacak şekilde plan yapılıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

539
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir