541

Oneplus 5G telefon üretimini yapmak için özellikle planlamasını yüzlerce kişilik ekibiyle, Avrupa’nın ilk üreticisi olmak amacıyla sürdürüyor. OnePlus tarafından 6T modeli tanıtılmış olmasına rağmen, herkesin gözü sadece bu projenin üzerinde değil. Yeni telefon modellerini özellikle de 5 G özelliğine sahip olacak şekilde üretmeyi planlayan OnePlus tarafından yeni planlamalar yapılmaya devam ediliyor.

Tasarımının nasıl olacağıyla ilgili henüz bir durumun netleşmiş olmaması, OnePlus’un özellikle de 5G destekli telefon üretmesini kolaylaştırıyor. 3G’nin geri kalmış bir teknoloji olarak görülmeye başlanması, gelişmiş ülkelerde ve firmalarda artık 5G’ye gerekli olan tüm adımların atılmasına yol açtı. Son dönemin en hızlı internetinin kullanılması için yapılan planlamalara uygun telefonlar üretiliyor.

OnePlus 5G Destekli Telefonu 2019’da

2019 yılının sonu gelmeden OnePlus tarafından 5G destekli telefonun çıkarılması öngörülüyor. Tasarımının netleşmemiş olması, özellikle de teknik değerlerinin diğer modellerden ne kadar üstün olacağının bilinmemesi gibi durumlar da an itibariyle hakkında detaylı bilgilere ulaşılamamasına neden oluyor.  OnePlus 5G destekli telefon modelinde özellikle performans değerleri de ortalama değerlerin üzerine çıktı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

541
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir