508

Granniac

imdb-logo

Bugün yine sizi sevindirecek bir oyun ile karşınızdayız. Granniac, Türk oyun yapımcısı JarBull’un geliştirdiği tamamen Türkçe bir oyun. Ankara’da faaliyet gösteren ve şu ana kadar Symbian ve Blackberry için bir çok oyun geliştiren JarBull’un Android için çıkarmış olduğu Granniac’a yakından bakalım.

Google Play Store’daki açıklamaları ve resimleri ingilizce olsa da oyun Türkçe. Sıkı oyuncular Türkçe oyun oynamanın ne kadar büyük keyif olduğunu iyi bilir. Granniac, şu ana kadar Google Play Store’da 5.0 puan ortalaması tutturmuş. Bu yüksek puana sahip oyun Android 2.2 ve üstü sistemlerde çalışıyor ve 9.1 megabyte boyutunda.

Konsollarda Achievements olarak bildiğimiz görevler, Granniac’da da mevcut durumda. Birbirinden farklı tam yapılabilecek tam 63 görev var. ilginç isimleri ile dikkat çeken bu görevleri okumalı ve oyun içinde yapmaya çalışmalısınız. Oyundan aldığınız keyif artıyor böylece.

Granniac, resimlerden de gördüğünüz üzere kaliteli çizimleri, eğlenceli oynanışı, başarılı ses efektleri ve özellikle de Türkçe olması ile kesinlikle denenmesi gereken bir yapım.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

508
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir