543

En kötüsü 1000 TL’den başlayan akıllı telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezlere arasında yer alıyor. Pek çok özelliği kullanılmasa bile sırf kamerası veya şık kasası ile büyük ilgi uyandırıp satın alınan bu akıllı telefonlar için 2019 yılında ne gibi değişiklikler var, bir bakalım.

  • Samsung Galaxy S9;8 inç ekranı ile dikkat çeken bu S9 model telefon, 4 GB RAM ve 64 GB harici hafızaya sahip. 8 MP ön kamerası ve 12 MP arka çiftli kamerası ile yaklaşık olarak 3850 TL’den satılıyor.
  • General Mobile GM9; 01 inç ekran kapasitesi, AMOLED işlemcili ve şık kasalı bu telefon 1.999 TL’den alıcı bulurken arkada 12 MP’lik çift kamera önde de 8 MP’lik bir kameraya sahip.
  • LG G7 ThinQ;1 inç ekranı bulunan telefon Snapdragon işlemcili. 8 MP ön kamerasına ek olarak arkada çiftli kamera sistemi kullanılmış. Bu arka kısımlar da 16 MP üzerinden tasarlanmıştır.
  • Nokia 8; uzun yıllar güçlü telefon markaları ile yarışamayan Nokia, bu modeli ile bir atılım yapıyor. Snapdragon işletim sistemi ile ek çok modelde olduğu gibi bu modelde de arka kısımda 13 MP’lik çiftli kamera mevcut. Ön kamerası da yine arka ile aynı olarak 13 MP olarak tasarlanmış. Piyasa fiyatı şuanda 2399 TL olarak karşınıza çıkacak.

Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

543
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir