531

HTC One Mini 2

Uzun süredir HTC’nin yeni tanıtacak olduğu telefonu One Mini 2 hakkında internete bilgiler sızdırılıyor, iddialar ortaya atılıyordu. Sonunda bunların bir sonu geldi ve telefon resmi olarak tanıtıldı. Teknik özellikleriyle orta segmentte yer alan sıradan bir telefondan daha iyi olduğunu kanıtlayan telefon tasarımıyla da bizlerden geçer not almayı başarırken HTC One Mini 2 fiyatı hakkında halen bilgilendirilmediğimizi vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

1.2 Ghz hızında olup 4 çekirdekli bir yapıyla gelen HTC One mini 2 telefonu Snapdragon 400 işlemciye, Adreno 305 grafik işlemcisine sahip. 1 GB ram ve 4.5 inç boyutunda olan HTC One mini 2 telefonu 720P ekrana sahip olan telefon aslında One M8 modeli ile birbirine fazlasıyla benziyor. UltraPiksel kullanılması beklenen HTC’nin geliştirmiş olduğu HTC One mini 2 modelinde maalesef bu özellik bulunmamaktadır.

Diyafram değeri f/2.2 olan HTC One mini 2 telefonu BSI sensörlü kamera hizmeti sunuyor. 13 MegaPiksel çözünürlüğünde olan HTC One mini 2 telefonun ön kamerası ise 5 MegaPiksel olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca farklı renk seçenekleri ile her kullanıcının göz zevkine hitap etmeyi başarıyor. Kalay rengi, metalik buzul ve amber altın renk seçenekleri sayesinde istediğiniz rengi kullanabilirsiniz. Gelişmiş bağlantı desteğinin yanı sıra 16 GB depolama alanı ile dosyalarınızı saklayabilirsiniz.

2100 mAh bataryaya sahip olması ile segmetinde başarılı olması beklenen HTC One mini 2 fiyat bakımından da uygun olacağı söylentileri var. Mütevazi bir telefonu olsun isteyenler için HTC One mini 2 telefonu oldukça ideal.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

531
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir