530

Huawei yeni telefonu olarak duyurulan ve CEO tarafından da doğrulanan girişimler sayesinde firmanın gelecekte nasıl bir hizmet vereceği de anlaşılmış oldu. Richard Yu tarafından da doğrulanan ve genel olarak pek çok özelliği belirlenen yeni nesil telefon için genel durum hakkında bilgiler öğrenildi. Henüz telefonun kamerasından işlemcisine kadar tüm alanlarıyla ilgili detaylara ulaşılmadığı için, en kısa sürede bu bilgilerin de duyurulması bekleniyor.

Tarih vermekten kaçınan CEO tarafından özellikle 2019 yılında piyasaya sürüleceği öngörülen telefon için planlamaların yapıldığı öğrenildi. İki kapaklı olacak olan akıllı telefon bünyesinde, iki kat daha geniş ekran elde edilmiş olacak. Kalınlığının engellenmesi, cebe sığmaya devam edecek boyutta olması için gerekli düzenlemeler yapılmaya devam ediliyor.

Huawei Yeni Telefonu Katlanabilir ve 5G Olacak

5G yeni telefon için internetin inanılmaz hızı sayesinde çoğu zaman tüm videolar için donma problemi yaşamayacaksınız. Çin Hükümeti tarafından talimatlara maruz kalınmasıyla ilgili bir şart bulunmadığı ve üretim sürecine bir müdahale olmaması durumunda Huawei telefon modelinin 2019’da çıkarılması bekleniyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

530
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir