542

Google Pixel 3XL telefonunu açıklayan Google tarafından telefonla ilgili merak edilen tüm yapay zeka ve işletim sistemi olanaklarından bahsedildi. Diğer modellerden daha etkileyici çekim avantajı bulunmasının yanı sıra, depolama alanı ve işlemci kalitesiyle birlikte, fiyat performans açısından Google Pixel 2 XL ile karşılaştırıldığında çok daha üstündür.

Google Pixel 3XL Ürün Avantajı

Google Pixel 3XL aldığınız taktirde özellikle ürünün kamerasından her zaman için faydalanabilirsiniz. 6.3 inç boyuta ve 1080 P çözünürlüğe sahip olan OLED HDR ekranı bulunuyor. Bunun yanı sıra telefonun Snapdragon 845 olan işlemcisi sayesinde istediğiniz tüm programları sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ayrıca 4 GB RAM, 64 GB veya 128 GB olacak şekilde seçim yapılabilen depolama alanlarından yararlanılabiliyor.

Telefonun arka kamerası için belirlenen megapiksel 12.2 olması, optik görüntüleme özelliğiyle birlikte kaliteli bir arka kamerası olmasını sağlıyor. Google Pixel 3XL kamerası için ön kamera özellikleri ise iki adet 8 megapiksel özçekim kamerasıyla değerlendirilmiştir. Arka kamerada 1.8 diyafram açıklığı bulunurken, lens ve 1.4um piksek olan sensör ile birlikte kaliteli çekim olanaklarına yer verilmiştir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

542
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir