538

Huawei TalkBand B2

Akıllı telefonlardan sonra akıllı saatlerin teknolojisi de durmaksızın gelişmeye devam ediyor. İlk olarak geçtiğimiz sene TalkBand B1’i tanıtan Huawei, şimdi de bu saatin ikinci versiyonunu, yani Huawei TalkBand B2’yi tanıtıyor. İlk ürün Türkiye’de de iyi satış değerleri elde etmiş, diğer beklentileri karşılayamayan akıllı saatlere göre daha büyük başarılar kazanmıştı. MWC 2015’te tanıtılan yeni nesil TalkBand B2 alüminyum kullanarak üretildi ve tasarım konusunda bir önceki modele oranla çok daha güzel bir hale getirildi. Huawei TalkBand B2 fiyatı 599 TL olabilir.

Huawei TalkBand B2’nin Özellikleri Nedir?
Huawei TalkBand B2 Bluetooth 3.0 ile geliyor. Toza ve Suya dayanıklı yapısı ve 5 güne varan pil ömrüyle ne zaman şarj ettiğinizi unutturacak bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bluetooth kulaklıkların en önemli sorunlarından birisi olan dış sesin engellenmesi içinde 2 farklı gürültü engelleyici mikrofona yer veriliyor.

Huawei TalkBand B2’nin Fiyatı Ne Kadar Olacak? Ülkemiz Pazarına Giriş Yapacak mı?

Kısacası alınabilecek en iyi Bluetooth kulaklık ve akıllı bilekliği bir arada sunan Huawei TalkBand B2 bir akıllı bileklikten fazlasını vaat ediyor. Huawei TalkBand B2 180 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini aldı. Ülkemizde Huawei Ascend P8’in satışa sunulmasıyla birlikte bu ürünü de raflarda görebileceğimizi düşünmekteyiz. Huawei TalkBand B2’nin fiyatı ne olur derseniz 599 TL seviyelerinden pazara giriş yapacağını öngörmekteyiz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

538
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir