523

Yoğun iş temposuna adım atmadan önce sabah mahmurluğunu üstünden atmak için kahve içenlerden misiniz? Peki bazı günler bir fincan kahve yapmak bile siz zor geliyor mu? Eğer iki soruya da cevabınız evetse, Nespresso Expert kahve makinesini deneme vaktiniz gelmiş olabilir.

Geceden Zamanlayın

Nespressp Expert, bir gün önceden hangi saatte kahve istiyorsanız tam o saatte hazırlayıp, sesli alarm sistemiyle haber veren bir donanıma sahip. Yani uykunuzda hem alarm hem de kahve kokusuyla uyanıp güne başlayabiliyorsunuz.

Programları Birbirinden Ayırın

Birden fazla kişinin yaşadığı evlerde herkesin kahve zevki aynı olmayabilir. Burada makinenin hafıza sistemi herkesin tercihine uygun bir kahve hazırlamasına yardımcı oluyor. Süt, şeker ya da kafein miktarını sisteme girerek çıka her kahvenin farklı özelliklere sahip olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Nespresseo Expert’in bir diğer özelliği de uzun süre beklemenize gerek kalmadan kahve hazırlayabilmesi. Paneldeki ayarı yaptıktan sonra yaklaşık otuz saniye içinde kahve üretebilir hale geliyor. Siz de teknolojinin konforunuza yaptığı etkinin tadını çıkarıyorsunuz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir