513

Kick The Boss

imdb-logo

Game Hive Corporation’ın geliştirdiği Kick The Boss patronuna kızıp türlü şeyler yapmak isteyip ama kovulmamak için yapamayanlar için yazılmış bir oyun. Gelin bu stres atıcı yapıma yakından bakalım. Kick The Boss, 41 Megabyte boyutunda. Arcade & Aksiyon kategorisindeki yapım Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. Oyun, Google Play Store’da 4.8 gibi çok yüksek bir ortalama tutturmayı başarmış.

Hoş bir modellemeye sahip olan patronumuz, hırpalanmak için bizi bekliyor! Sağ üstteki menüden bir silah ya da kesici alet seçerek patrona sadistçe saldırmaya başlıyoruz. Oyunda bir miktar para ile başlıyor ve patronu dövdükçe para kazanıyoruz.
Bu paralarla ile yeni silahlar alabilir ya da dükkan kısmından yeni patronlar ve ekstra hak paketleri satın alabilirsiniz. Kesici aletler ve silahları patrona doğrultup patronu yaraladıkça puan alıyorsunuz. Böylelikle yeni silahlar açmanız çok da zor olmuyor.
Raptiye, kalem, kağıt, telefon, masa lambası ve klavye gibi araçlar ofis temalı silahlarımız olurken, bıçak, satır, pala, kılıç gibi silahlar da kesici aletlerimiz oluyor. Sadece bu kadar değil ilginç silahlar; Wolverine’in tırnakları, kazık, elektrikli testere ve molotof koyteyl gibi bir çok silah açmanız için sizleri bekliyor.
Şüphesiz ki en acı veren olanı ise askeri silahlar. Bu kategoride pistol’den pompalı tüfeğe, AK-47’den Roket atarlara, lav silahından makineli tüfeğe kadar bir çok tahrip gücü yüksek silah bulunuyor. Ayrıca bu kategoride bombardıman uçağı ve tank bile bulunuyor ancak bunlar oyunun başında kapalı geliyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir