507

NTVSpor

imdb-logo

Sporseverlerin en çok tercih ettiği haber kaynaklarından birisi olan NTVSpor.Net ile spor haberlerini takip etmek için hep tarayıcıya girmek zorunda kalmayacaksınız. NTVSpor.Net, 2.1 Megabyte boyutunda. Uygulama Spor kategorisinde bulunuyor ve Google Play Store’da ortalama 4.2 puan almayı başarmış. Uygulama Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Mobil sitesi olmayan NTVSpor, bu açığı mobil uygulaması ile kapatıyor. Çalışması için internet bağlantısı gerektiren uygulama, hoş bir arayüze sahip. Bu kreatif tasarımı görür görmez beğeneceksiniz. Ana ekranda Haberler, Canlı Skor, Fikstür, Puan Durumu, Yazarlar gibi bölümler yer alıyor.
Diğer bölümler ise Futbol Keyfi, Yayın Akışı, Video Galeri, Foto Galeri, Üye Girişi ve Info. Uygulamanın en beğeneceğiniz son iki bölümü ise NTVSpor izle ve NTVSpor dinle.
Haberler ile sitede yer alan son haberleri görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin dizilimi ve görselliği çok başarılı. Canlı Skor ile maçların canlı skor bilgilerine ulaşabilirsiniz. Fikstür ve Puan durumu bölümleri ile de başta Türkiye olmak üzere Avrupanın önde gelen liglerinin durumlarına ulaşabilirsiniz.
Yazarlar ile NTVSpor yazarlarının son yazılarını okuyabilirsiniz. Uygulamanın şüphesiz ki en başarılı kısımlarından birisi de Yayın akışı. Favori spor programınızın ne zaman oynayacağını görebilirsiniz.
Uygulamanın canlı televizyon ve radyo dinleme kısımları sorunsuz çalışıyor ancak NTVSpor Dinle ikonuna dokunduğunuzda ayrı bir penceere açılmıyor radyo çalmasına rağmen uygulama ana ekranda kalıyor. Bu da biraz garip duruyor. Eğer radyoyu kapatmak isterseniz Durdur ikonuna dokunmanız yeterli.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

507
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir