510

lg_g_flex

Samsung’un Galaxy Round adlı telefonuyla birlikte eğimli kasaya sahip olan telefonunu piyasaya sürmesinin ardından LG de pek fazla beklemedi ve LG G Flex’i bizlere geride bıraktığımız gün tanıttı. Böyle bir telefonun tanıtılacak olduğunu daha önceden sizlere aktarmış, tahmini özelliklerini de vermiştik. Yukarıda yer alan fotoğrafı da vermiştik hatta ve tüm tahminlerimiz doğru çıktı. İşte yeni LG G Flex özellikleri.önce sizlere iletmiştik. Dün gece bu iddialar gerçeğe dönüştü.

Çünkü LG’nin yeni akıllı teleonu G Flex tanıtıldı ve eğimli olmasının yanında farklı bir özelliğe sahip olduğu da anlaşıldı. G Flex’in arka kapağının çizikleri kendi kendine tamir ettiği belirtildi.

6 inç’lik 720×1280 çözünürlükte ekrana sahip olan G Flex’in eğimli kasası, akıllı telefonun kulağa ve ağız bölgesine daha iyi oturmasını sağlıyor.

Snapdragon 800 çipsetli ve 2.26 GHz hızında çalışan dört çekirdekli işlemci, 13 MP’lik ana kamera, 2 GB bellek ve kendini tamir eden arka kapak ile birlikte satışa sunulacak.

Swing Lock Screen adlı yeni özellikle birlikte iOS 7’de gördüğümüze benzer bir şekilde kilit ekranı akıllı telefonun hareketlerini algılayarak hareket edecek.

LG G Flex’in önümüzdeki ay içerisinde Güney Kore’de satışa sunulacağını belirtelim. Şimdilik global pazarda ne zaman raflardaki yerini alacağı ve LG G Flex fiyatı henüz bilinmiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir