511

lg_g4

Yeni seneye girmemizden kısa bir süre sonra satışa sunulması beklenen LG’nin en önemli telefon serisinin yeni modeli LG G4 hakkında daha gerçekçi bilgiler bize ulaşmaya devam ediyor. Çalışmalarını Kore merkezli sürdürmekte olan Uzak Doğulu firmadan sızdırılan bilgiler dahilinde LG G4’ün teknik özelliklerinin neredeyse kesinlik kazandığını söyleyebiliriz. Görüntü kalitesi bakımından mükemmeliyete sahip olan telefonun performansı da yine göz kamaştırıyor. Arka kamerası ise 20.7 megapiksel…

Raporda söylenen teknik bilgilere göre birinci sınıf bileşenleri barındıracak olan cihaz, Samsung Galaxy Note 4 ve Apple iPhone 6 Plus ile doğrudan rekabet içinde olacak. Tahminlere göre telefonda 1440 x 2560 piksel çözünürlükte 5.3 inç ekran ile Snapdragon 810 işlemci , 32/64 GB genişletilebilir depolama, 4 GB RAM , 20.7 MP bir arka kamera ve 3500 mAh batarya olacak.

Her şeyi ile özel arayüzü kişiselleştirilmiş cihaz Android 5.0 Lollipop çalışacak. Rapora göre ayrıca LG G4 Galaxy Note serisinde bulunan S-Pen benzeri bir G Kalem ile birlikte gelebilir.

Tabii ki bunlar tamamen söylenti ve tahminlerden ibaret ve resmi bilgiler değil. Peki sizce LG yeni amiral gemisinde hangi özellikleri sunabilir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir