528

Lord of The Numbers Even Odd

imdb-logo

Kadir İleri isimli Türk geliştiricinin geliştirdiği Lord of The Numbers Even or Odd, dikkat ve refkles gerektiren bir yapım. Zeka ve Bulmaca oyunları kategorisindeki oyuna yakından bakalım. Lord of The Numbers Even or Odd, 6 Megabyte boyutunda. Ücretsiz ve Android 2.1 ve üstü sistemlerde çalışıyor. Google Play Store’da şimdiye kadar yapılan 4 oylama ile 5.0 Puan almış durumda.

Lord of The Numbers Even or Odd’da kolay, orta ve zor olmak üzere üç zorluk derecesi bulunuyor. Rengin önemli olmadığı, ilk seçtiğiniz rakamın peşinden giderek diğer rakamlı baloncukları patlattığınız bir oyun Lord of The Numbers Even or Odd. Yani ilk tek sayı ile biten bir rakam seçerseniz hep tek sayılı baloncukları patlatmalısınız. Çift sayı ile başlarsanız ise çift sayılardan devam etmelisiniz. Ancak oyun zorlaştıkça bu kuralın değişeceğini de hatırlatalım. Bazı bölümlerde rakamların oldukları baloncuklar dönerek geliyor.

Oynanış, grafikler ve seslerden bahsettik. Her konuda başarılı olan yapım keşke Türkçe olsaydı. Sonuç olarak Lord of The Numbers Even or Odd, denenebilir bir yapım.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

528
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir