554

Microsoft Lumia 435

Geride bıraktığımız aylarda artık Lumia serisini kendi ismiyle, yani Microsoft logosuyla satışa sunacağını açıklayan yetkililer yeni telefonları bir bir tanıtmaya ya da internete sızdırılmasına izin vermeye devam ediyor. Şimdi de Microsoft Lumia 435 internete sızdırıldı. Giriş segmentinde yer alan telefonun 4 inçlik bir ekranı bulunuyor ve teknik özellikleri de segmentine oranla yeterince iyi gibi gözükmekte. Bu arada telefonun bazı sitelerde Lumia 330, bazılarında da Lumia 435 olarak tanıtıldığını, asıl isminin satışa sunulduktan ya da remsi olarak açıklandıktan sonra kesinlik kazanacağını da belirtelim.

Teknik özellikler

GSMarena sitesinin haberine göre, Microsoft Lumia 435, Qualcomm Snapdragon 200 çipsetine sahip olacak. 4 inç WVGA ekran ile gelecek cihazın inç başına 235 piksel değer sunması bekleniyor. Lumia 435’in çift SIM kartlı bir türevinin de ana modele eşlik etmesi beklentiler arasında.,

Güçlendirilmiş pil

Cihazın daha önce kullanılmamış BV5J adlı güçlendirilmiş bir pile sahip olacağı da iddialar arasında. Lumia 435’in ölçüleri ise 18.1 mm x 64.7 mm olarak açıklanmış durumda. Bakalım Lumia 435, daha önce Lumia 520 ve 525 modellerinin başardığı gibi büyük satış rakamlarına ulaşabilecek mi?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

554
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir