534

Planar Gazer yepyeni bulmaca oyunu sunuyor. Üstelik mobil uygulama olarak oynanabilen oyun, IOS’ta eğlence ve bulmaca keyfi sunuyor. Mobil telefonunun akıllılık spektrumunun en sığ uçlarına kadar yönelebilen, Squirgle oyunu yeni mobil oyunları arasında oldukça beğeniliyor.

Planar Gazer tarafından geliştirilen bulmaca oyunu, şekillerin bir araya getirilmesi yöntemiyle oynanıyor.

Oyunda; her şekil belli bir sayıda köşeyi simgeliyor. Bir kare dört köşeyi, üçgen üç köşeyi, çizgi iki köşeyi ifade ederken, nokta sembolü tekliği belirtiyor. Alınan iki şekil ile başka bir şekil yapmak üzerine harmanlanan oyun modu sunuluyor.

Zorluk seviyeleri bulunan bulmaca oyununda, geçilen oyun bölümlerine göre seçenekler sunuluyor. Oyundaki en üst seviye üs- 9 olarak veriliyor. Pentagon, nonagan gibi şekiller yapılarak en üst seviyeye çıkılıyor.

Şekil aritmetiğinde başlangıç noktası sunulan Squirgle’nin farklı oyun modları ve katmanları yer alıyor. Zamana karşı oynanan bulmacada, eklenen ve eşlenen şekiller bir araya geldiğinde aynı renge dönüşüyor. Arka planda çalışan renk tamircisi ile keyifli ve eğlenceli mobil oyunlar arasında yer alıyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

534
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir