539

Microsofr tarafından üretilen ofis programları, işletim sistemleri, laptoplar, bilgisayarlar ile birlikte artık çok daha farklı özelliklere sahip cihazlar da kullanıma sunuluyor. En geç 2019 yılının ilk üç ayı içerisinde satışa çıkarılacağı öne sürülen yeni ürünler hakkında bilgiler ilerleyen aylarda gelmeye başlayacak. Özellikle son bir yıl içerisindeki Surface modellerine özel hamlelerle birlikte satışlar %32 oranında artırılmıştı. Gelecek yılda farklı laptoplar ve telefonlarla Microsoft’un da yarış içerisinde yer alacağı vurgulanıyor.

Yeni Surface Modelleri Geliyor

Modellerin herhangi bir özelliği hakkında net bilgiye ulaşılamamış olsa da, özellikle laptopların çok yoğun bir şekilde ilgi görmüş olması nedeniyle bu alanda çalışmaların olacağı düşünülüyor. Microsoft tarafından 2018 yılının son üç ayında veya 2019 yılının başında olacak şekilde yeni modeller piyasaya sürülecek.

Telefon, masaüstü bilgisayar, laptop veya tablet mi sürüleceği ise merak edilen konular arasında yer alıyor. Sadece bir önceki yıl ortaya çıkan laptop satışlarının %32 oranında bir büyüme kaydetmiş olması, şirket yetkililerinin dahi beklemediği bir durumdur.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

539
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir