524

Google tarafından geliştirilen özel Android Go sistemi sayesinde pek çok android cihazın giriş seviyesinde oluşan sistem hatalarının giderilmesi sağlandı. Dünya devi markalardan bir tanesi olan Samsung’un ürünlerinde de bu özelliğin kullanılabileceği öne sürüldü. Samsung tarafından konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmiş olmasa da, Android Go bulunan ürün Geekbench bünyesindeki test sürecinde müşterilerin dikkatinden kaçmadı.

Samsung SM-J260G Geekbech

Özel olarak Samsung tarafından üretilen telefonların giriş seviyesindeki eksikliklerin giderilmesi amacıyla girişimlerde bulunulabileceği belirtiliyordu. Bu süreçte herhangi bir mağduriyet oluşmaması, kullanıcıların isteklerine uygun bir şekilde hizmet verilmesi amacıyla tüm kararlar detaylı olarak alınmıştır.

Türkiye’de de sıkça satılan Samsung telefonlara ek olarak pek çok cihaz bünyesinde bu sistemin yer alacağı düşünülüyor. Özellikle Geekbench bünyesinde Samsung SM – J260G modeli için yapılmış olan inceleme, bu bilginin gerçekliğiyle ilgili soruların sıkça sorulmasına yol açtı. Google ile işbirliği yaptığını henüz duyurmamış olan Samsung’un bu süreçte nasıl bir politika izleyeceğine dair herhangi bir açıklama yapmadı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

524
editor

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir