518

Mission Impossible

imdb-logo

Buram buram Snes kokan Mission Impossible, açılır açmaz müziği isteyip istemediğinizi soruyur. Eğer sessiz olmanızı gerektirecek bir durum yoksa müziği açın ve dinleyin çünkü bu 16 bit müzikler size Snes oyunlarını hatırlatacak. Peki ya sadece müzikler mi? Androidli telefon ve tabletlerinizde çok fazla aksiyon oyunu oynamış olabilirsiniz. Ancak böylesine hoş, Snes tadında oyunları bulmak zor oluyor. 2D oynanışı ve Snes kalitesinde grafikleri ile bizden baştan artı puan almayı başardı Mission Impossible.

2 boyutlu oynanışa sahip olan Mission Impossible’da, normalde soldan sağa doğru ilerlerken, sağdan sola doğru da gidebiliyorsunuz. Mekanları çok hoş olan oyunda merdivenlerden çıkabilir, çatılara tırmanabilir ve bir çok aksiyona girebilirsiniz. Aksiyonu ile öne çıkan Mission Impossible’da tekli silahınız bile çok etkili, düşmanlarınızı kolayca öldürebiliyorsunuz. Taramalı ve pompalıyı aldığınızda düşmanlarınızın tam anlamıyla canlarına okuyorsunuz. Bu arada bazı büyük zırhlı araçları da kullanıp ölüm makinesine dönüşebiliyorsunuz.

imdb-logo

Lakin Snes oyunlarında olan problem bu oyunda da var. Bazen bir yerde sıkışıyorsunuz ve orada bir düşman oluyor ve iç içe geçmiş şekilde başlıyorsunuz birbirinize vurmaya. Yani bazen saklanıp siper alma şansınız olmuyor. 2D oyunların kaderi bu diyelim.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

518
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir