544

Nokia 215

Nokia, yeni bir telefonu satışa sunmaya hazırlanıyor. İlk olarak Asya ve Afrika pazarında satışa sunulacak olan yeni modelimizin adı Nokia 215. 29 günlük bir pil ömrüne sahip olan telefon çift SIM kart desteği sunuyor ve üç farklı renk seçeneğiyle satılacak. 0.3 megapiksellik kamerasının yanı sıra 320×240 piksel çözünürlüğü de bulunan Nokia 215 fiyatı olarak sadece 29 dolar açıklandı. Güzel bir haber daha verelim; Nokia 215 Türkiye’de de satışa sunulacak. Tabi ülkemizdeki fiyat vergilerle birlikte 29 doların üstüne çıkacaktır.

2G özelliği var

Bluetooth bağlantı özelliği de sunan Nokia 215’in en önemli artısı ise 2G destekli internet. Üründe Opera Mini mobil tarayıcı önyüklü olarak geliyor. Ayrıca Twitter, Facebook, Bing ve Messenger da diğer önyüklü uygulamalar.

Türkiye’ye de gelecek

Microsoft’un Asya, Afrika ve Orta Doğu öncelikli modeli Nokia 215’in Avrupa’da da sahne alacağı ve Windows Phone serisi telefonlar için bir geçiş modeli olarak sunulacağı belirtiliyor. Piyasaya çıkacağı tarih net olmasa da 2015 ilk çeyreği vurgusu yapıldı.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

544
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir