523

oppn3

Çinli yeni nesil telefon geliştirici Oppo, çıkardığı yüksek kaliteli ve ucuz fiyatlı telefonlar sayesinde çok kısa bir süre içerisinde çok büyük marka değeri kazandı. Telefon daha önce de aktardığımız gibi yeni bir modeli yakın zaman içerisinde satışa sunacak. Oppo N3 adıyla satılacak olan telefonun Türkiye’ye gelmesini beklemiyoruz, ancak küçük de olsa böyle bir ihtimal bulunuyor. Gelen bilgilere göre telefon 3 farklı renk seçeneği ile kullanıcılara aktarılacak.

Son olarak yaşanan sızıntılarda ise cihazın üç farklı renk ile geldiği görülüyor. Öte yandan Oppo Facebook üzerinden yeni akıllı telefonunu tanıtmaya başladı bile. Son olarak görülen ilanda ise cihazın resmi tanıtılma tarihi olarak 29 Ekim işaret ediliyor. Oppo N3′ün ilk olarak Singapur’da görücüye çıkacağı da gelen haberler arasında yer alıyor.

Oppo N3′ün üç renk seçeneği arasında ise pembe, beyaz ve mavi yer alıyor. Buna ek olarak Oppo yeni gelecek cihazının iki farklı formda geleceğini duyurdu. Bu formlardan bir tanesi alüminyum lityum kasa diğeri ise paslanmaz çelik kasa olarak karşımıza çıkıyor. Oppo N3′ün sızan teknik özellikleri ise şöyle; 5.9 inç 1080p ekran, Snapdragon 805 işlemci, 3 GB RAM. Cihazda bulunan kamera ise 13 megapiksel.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

523
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir