512

Panic Flight

imdb-logo

Uçak kullanma oyunları, oyuncular için en farklı deneyimlerden biridir. Araba yarışlarında sadece dört yöne gidebiliyorken uçak sürdüğümüz oyunlarda gidebileceğimiz sonsuz bir boşluk var. Böyle olunca da başlarız aşağı dalıp, yukarı çıkmaya, çapraz uçuşlar yapmaya.. Ancak bugün size tanıtacağımız Panic Flight bu hissi veremiyor, çünkü oyun 2D oynanışa sahip.

Play Store’da 3.8 puan ortalamasına sahip Panic Flight, 18 Megabyte boyutunda. Android 2.2 ve üstünde çalışıyor. AMALtd’nin geliştirdiği yapım şimdilik 5000+ kez indirilmiş.

Biriktirdiğiniz altınlarla uçak alabilir ve uçaklarınızın güçlerini yükseltebilirsiniz. İlk bölümü oynayabildiğiniz Panic Flight’da diğer 17 bölümü oynayabilmek için ya görevleri yapmalı ya da oyun parasını kullanarak satın almalısınız. Son iki bölümün fiyatı 40 ve 49 oyun kredisiı. Bu kredileri ise oyunun market sayfasından satın alabiliyorsunuz. Sadece son iki bölümü açmak için gerekli olan krediler için 10 $ gibi bir ücret ödenmesi gerekiyor. Bölyesi ağır ve hiç bir yönüyle fark yaratamayan bir oyuna kim para harcar merak konusu.

Panic Flight, ağır çalışmasaydı, abartılı reklamlara sahip olmasaydı ve uyguladığı saçma fiyat politikası olmasaydı başarılı bir oyun olabilirdi. Böyle olunca denemelik bir oyundan öteye geçemiyor maalesef. Biz de yazıyı yazdıktan sonra uygulamayı kaldırdık.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir