512

Run Run Bear

imdb-logo

Bugün seçtiğimiz oyun olan Run Run Bear, sevimli bir isme sahip. Ekran görüntülerinden de renkli bir oyun olduğu anlaşılan yapıma yakından baktığımız da ise.. Tamamen çakma bir oyun ile karşılaşıyoruz. Run Run Bear, Jetpack Joyride çakması bir oyun.

18 Megabyte boyutundaki Run Run Bear, Google Play Store’da 4.8 puan ortalaması tutturmuş. Android 2.1 ve üstünde çalışıyor ve 500.000+ kez indirilmiş.

Jetpack Joyride bilim kurgu temalı bir oyundu ve araçları genellikle robotlar oluyordu. Run Run Bear ise ormanda geçiyor ve araçları da hayvanlar oluyor doğal olarak. Gerek zıplamasından faydalandığımız bir maymun olsun, gerek uçmasından faydalandığımız bir tavuk olsun, Run Run Bear’ın teması bu şekilde tamamlanıyor.

Oynanış mantığı, topladığımız paraların yazı şeklinde dizilişleri, kullandığımız ekstra araçlar, engeller ve hatta oyun bitiminde bize ekstra bir şans sunan Slot makinaları bile aynı. Bu derece kopya bir oyunun Google Play Store’da ilgi görmesi ve yüksek puan alması düşündürücü. Google Play Store’un başlıca problemlerinden birisi iOS’un popüler oyunlarının kopyalarının oldukça rağbet görmesi.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir