529

Razer Kazuyo

 

PC ve konsollar için oyun aksesuarları üreterek ismini fazlasıyla duyuran Razer, bundan bir sene önce Apple’ın telefon serisi iPhone için yeni bir joystick geliştirdiğini açıklamıştı. iOS 7′yle birlikte bizler de telefondan bağımsız olan farklı bir oyun kolu ile kullandığımız uygulamayı yönetme imkanına sahip olmuştuk. Razer Kazuyo da tasarımını yeniledi ve artık daha ergonomik bir şekilde satışa sunuldu. Razer Kazuyo fiyatı ise 319 TL.

Oyun aksesuarları üreticilerinin güçlü isimlerinden Razer’ın da geçtiğimiz aylarda iPhone için bir kontrolcü üreteceği @evleaks tarafından sızdırılmıştı. Sızdırılan görselde köşeli hatlara sahip olduğu için çok kaba görünen Razer Kazuyo isimli kontrolcünün, tasarımının değiştiği raporlandı.


Yeniden tasarlandı

Yeniden tasarlanarak daha ergonomik bir yapıya sahip olan Razer Kazuyo isimli kontrolcü, Razer’ın iOS için geliştirmiş olduğu oyun uygulaması ile gücüne güç katacak. Razer Kazuyo’nun ayrıca dahili bir hoparlöre sahip olacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Bu sayede oyun seslerinde yetersiz kalan iPhone’un bu eksikliği giderilmiş olacak.

Razer Kazuyo’nun rakiplerinin karşısında tutunabilmesi için fiyatının 99 Dolar civarında olacağını tahmin ediyoruz. Dilerseniz Logitech’in iOS kontrolcüsü PowerShell’i buradan 319 TL! karşılığında satın alabilirsiniz.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

529
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir