545

XOLO Black

Hindistan, gün geçtikçe akıllı telefon pazarında daha fazla kendini göstermeye başlıyor. Eh, tabi bizim çevre ülkelerimiz Tayland veya Singapur gibi sürekli telefon üretmiyorlar ki biz de üretelim!? Xolo markası akıllı pazar sektörüne iyi bir giriş yapmak için Black adlı modelini uzun bir süre test etmiş ve en iyi hale getirmeye çalışmıştı; yakın zaman içerisinde yeni nesil cep telefonu pazardaki yerini almış olacak. Bunla birlikte telefona ait yeni bir tanıtım videosunun paylaşıldığını da belirtelim; aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni Xolo Black Özellikleri
Açıkçası videodan Xolo Black özellikleri hakkında bir kanıya varmak oldukça güç görünüyor. Fakat üzerine kahve dökülen figürün tek bir hareketle üstünün temizlenmesi, Black’in de leke tutmayan bir yapıya sahip olacağı ya da su geçirmeyeceği şeklinde yorumlanabilir. Şu anda Xolo Black özellikleri hakkında bilinen tek gerçek ise telefonun arka yüzünde çift kamera olacağı. Ayrıca bu iki kameranın tam ortasında da bir flaş bulunuyor.

Xolo Black için daha önceden sızdırılan bilgilerde telefonun Android 5.1 Lollipop ile geleceği ve 4G LTE desteğine sahip olacağı belirtilmişti.

Muhtemelen Xolo, yeni modeli Black için detaylı açıklamaları önümüzdeki günlerde yapacaktır.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

545
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir