548

Vivo XShot 3S

Çinli firmaların akıllı telefon sektöründeki varlığı her geçen gün artmaya devam ediyor. Ancak neden çekindikleri bilinmez, ya da nüfuslarına güveniyorlar, telefonlarının çoğunu bir türlü global piyasada satışa sunmuyorlar. Vivo da onların arasında. Son zamanlarda kavisli ekrana sahip bir telefonu satışa sunacağı kesinleşen Vivo, bunun öncesinde daha farklı bir telefonla karşımıza çıkacak: ViVo Xshot 3S. 28 Nisan’da tanıtılacak olan Vivo X5 Pro’yla birlikte, yani yarın bir orta segment telefon daha tanıtılacak. Ama bakalım bu telefonlar yurt dışına çıkacak mı, onu zaman gösterecek.

Çinli üreticinin 28 Nisan’daki etkinlikte tanıtacağı X5Pro’dan sonra yöneleceği yeni cihazının görüntüleri Çin’in sosyal ağ bloğu Weibo’da yayınlandı. Sızan görüntülerde Vivo Xshot 3S olarak adlandırılan cihazın rapora göre üst segment bir telefon olacağı söyleniyor. Vivo X5Pro’nun 6 inç’lik 3D kavisli cam ekranının aksine XShot 3S’te, 5.5 inç 1920×1080 Full HD çözünürlükte ekran yer alacak. Yeni akıllı telefonun dahili bileşenlerine gelince Vivo Xshot 3S’te Snapdragon 810 işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili bellek( microSD kart ile hafıza arttırılabilir) bulunuyor.

Kamera tarafında da oldukça iddialı olan akıllı telefon üst kalite kamera teknolojisi ile donatılmış. Optik görüntü sabitleme teknolojisine sahip 16 MP sensörlü arka kamera bulunan telefonun ön tarafında özçekim için geliştirilmiş lazer otofokuslu 8 MP kamera konumlandırılmış. Batarya bilgileri henüz bilinmeyen telefonda hoparlörler cihazın alt kısmında yer alıyor.

Görüntüleri paylaşan kaynak yeni modelin Vivo X5Pro ile birlikte Mayıs ayında satışa sunulabileceğini söylüyor. Firmanın bu yeni modeli 28 Nisan’da tanıtıp tanıtmayacağı bilinmiyor. O yüzden bunu görmek için önümüzdeki haftaya kadar beklememiz gerekiyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

548
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir