541

Samsung Galaxy Ace Style

Samsung yeni bir telefon daha tanıttı. Orta segmentte yer alan ve Galaxy Ace Style adıyla tanıtılan telefon daha çok genç kesimlere hitap ediyor. Bununla birlikte sosyal medya kullanımı güçlü olan telefon müzik ve film konusunda da yine kalite. Nisan ayı içerisinde tüm dünyada satışa sunulacak olan telefonun aynı anda Türkiye’de de bulunacağını vermiş olduğumuz bilgiler arasına ekleyelim.

Sosyal kullanıcılar için kolay kullanım
4 inç WVGA ekranıyla tek elle ve daha kolay bir kullanıma olanak sağlayan Galaxy Ace Style, otofokus özellikli 5MP arka kamerası ile fotoğraf meraklısı genç kullanıcıların dikkatini çekmeyi amaçlıyor. 1.2 Ghz çift çekirdekli işlemciden gücünü alan cihazda 512MB bellek ve 4GB dahili hafıza bulunuyor.

Kitkat ile geliyor
SD kart ile 64GB’a kadar artırılabilen depolama alanı sunan Galaxy Ace Style, Bluetooth 4.0, WiFi b/g/n ve NFC kablosuz iletişim teknolojilerine sahip. 1500mAh pil ile gelen yeni cihaz Android 4.4 KitKat sürümü ön yüklü olarak sunuluyor.

İki renk seçeneği
Krem beyaz ve koyu gri renk seçenekleriyle Nisan ayı içerisinde raflardaki yerini almaya başlayacak Galaxy Ace Style’ın dünya çapında satışa sunulacağı bildiriliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

541
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir