513

Shake Spears!

imdb-logo

Aksiyon oyunu Shake Spears! farklı ama bir o kadar da başarılı oynanışı ile Google Play Store’da yükselen oyunlar arasında. Shake Spears!, 1.3 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.7 olan yapım, Android 2.2 ve üzeri sistemlerde çalışıyor. Başlangıçta küçük bir antreman ile sizi oyuna hazırlayan Shake Spears!’da iki oyun modu bulunuyor. Biri senaryo modu, diğer ise hayatta kalma modu. Hayatta kalma modunun zor bir mod olduğunu belirtelim.

Bu modda düşmanlarınızı yenip ilerlerken fazla yaralanmamaya bakın. Çünkü öldüğünüz zaman en baştan başlamak durumunda kalıyorsunuz. Bu modda ancak ne kadar ilerleyebileceğinizi test edebilirsiniz.

Senaryo modunda ise bir çok turnuva ve rakip sizi bekliyor. Oyunda hep sol taraftaki şovalye siz oluyorsunuz. Atınızın üzerinde mızrağınızla sizinle aynı şartara sahip olan şovalyeler ile düello yapıyorsunuz.

Mızrağın vurmasını istediğiniz yeri düşmanızın üstüne dokunarak seçebildiğiniz gibi, kendi şovalyenize dokunarak da kalkanınızı pozisyonunu ayarlıyor ve saldırılardan korunmaya çalışıyorsunuz.

Düelloların oldukça eğlenceli olduğu Shake Spears!’da görsel efektler başarılı bir şekilde hazırlanmış. Kaskınıza, kalkanınıza ya da zırhınızın bir bölgesine çok darbe alırsanız parçalanıyorlar. Bu görseller çok başarılı görünüyor.

Düelloları başarınıza göre en fazla üç yıldızla bitiriyorsunuz. Kazandığınız altınlarla ve kristallerle yeni turnuvalara katılabilir ve şovalyenizi güçlendirebilirsiniz.

Resimde gördüğünüz üzere aldığınız güçlendirmeler ekranın altında görünüyor. Bunları düello esnasında kullanabiliyorsunuz. Çok başarılı hazırlanmış güçlendirmeler var. Uzun mızrak, hayalet şovalye, düşmanızın kalkanını çok ağır yapmak gibi.

Geliştirici Alawar Entertainment, çok yaratıcı bir oyun çıkarmış. Aksyion severler grafik, oynanış ve müzik açısından harika bir oyun olan Shake Spears!’ı mutlaka indirmeli.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

513
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir