514

Zombie Smasher

imdb-logo

Zombi oyunlarını seviyorsanız ve Ant Smasher tarzı oyun arıyorsanız bu tür oyunların karışımı olan Zombie Smasher tam aradığınız oyun. Arcade & Aksiyon kategorisindeki Zombie Smasher, 3.2 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.6 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor. Arcade & Aksiyon kategorisindeki Zombie Smasher, 3.2 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.6 olan yapım, Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

Story modunda 60 bölümün olduğu Zombie Smasher’ı oynamak çok basit. Ekranda beliren zombileri üzerlerine dokunarak eziyorsunuz. Zaman zaman insanlar da geliyor; onları ezmemelisiniz, aksi taktirde oyun bitiyor. Oyunda üç canınız bulunuyor. Seviyeniz ve puanınız sol üstte görüntülenirken hemen altta da bölümdeki ilerleme durumunuz görülüyor.
Oynanışı oldukça basit olan Zombie Smasher’da 7 farklı zombi çeşidi bulunuyor. Oyunda aşama kaydettikçe, zombilerin hareketleri hızlanıyor ve durdurulmaları daha da zor bir hâl alıyor.

Oyunda kullanabileceğiniz bir kaç güçlendirme bulunuyor. Ekranın sağ kısmında adetleri ile birlikte görünen bu güçlendirmeleri üstlerine dokunarak kullanabilir ve kısa süreliğine de olsa avantaj sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu güçlendirmeleri bölümlerin başlarında topladığınız beyinler karşılığında satın alabilirsiniz.

Grafik kalitesi ortalama olan yapımın, karakter çizimleri, yazı tipleri ve menüleri çok güzel hazırlanmış. Görsel açıdan başarısını ses efektleri ve kaliteli rock türündeki müzikleri ile katmerleyen Zombie Smasher, gündelik oyun arayanlar için iyi bir alternatif.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

514
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir