517

Shoot The Apple 2

imdb-logo

Renkli dünyası ve karakterleri ile dikkat çeken Shoot The Apple 2’de amacımız, bir top yardımıyla her bölümde çeşitli yerlere konumlandırılmış olan elmayı vurup bölümü geçmek. Ancak bu o kadar da basit değil. Shoot The Apple 2, 8.1 Megabyte boyutunda. Zeka ve Bulmaca Oyunları kategorisindeki yapım, Android 2.2 ve üzerinde çalışıyor.

Shoot The Apple 2’de yapmanız gereken tek şey topların yardımıyla elmayı vurmak ve bir sonraki bölüme geçmek. İlk bölümlerde tek top elmayı vurmaya yetiyor. Ancak sonraki bölümlerde bölümdeki engeller ve platformlar zorlaştığı için bir kaç top bulunuyor. Böyle zamanlarda ilk top ile elmayı vurmak imkansız. Bir diğer topu vurarak onu aktif etmeli ve elmaya yaklaşmalısınız. Shoot The Apple 2’de bir bölümü geçmekte zorlanırsanız Skip ikonu ile geçebilirsiniz ancak bunun için oyun parası isteniyor. Sol üstteki ufo ikonu ile çeşitli özel güçler kullanabilirsiniz ancak bunlar için de oyun parası gerekiyor. Bölümü iyi bir derece ile bitirmek istiyorsanız en az atış ile elmayı vurmalısınız.
Oynanışı bundan ibaret olan yapımın grafikleri, geliştici DroidHen’in iddia ettiği kadar iyi değil. Sıradan bir mobil oyun grafiklerine sahip ancak karakter çizimleri ve oyunun teması başarılı. Seslerin ve müziklerin de ortalama kalitede olduğunu belirtelim.

Oyunda bir çok dünya bulunuyor fakat sadece ilk dünya açık. Bu ilk dünyada 15 bölüm oynayabilirsiniz. Diğer dünyaları açmak için oyun parası satın almalısınız.

Daha fazla bölüm oynamak için oyun parası satın almanız gerektiği gibi oyundaki çeşitli güçlendirmeleri ve bölümleri geçmek için de oyun parası satın almalısınız. Shoot The Apple 2, eğlenceli bir oyun ancak para harcamaya değer mi karar sizin.
İndirmek için tıklayın.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir