512

Soccer Kicks

imdb-logo

Daha önce tanıttığımız frikik oyunları ile belli ölçülerde benzerlik gösteren bu yapıma yakından bakıyoruz. İşte Soccer Kicks. Soccer Kicks, 9,2 Megabyte boyutunda. Spor oyunları kategorisinde bulunan yapım Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor. Soccer Kicks, Google Play Store’da 4,4 gibi yüksek bir puan almayı başarmış.

Oyunda iki mod bulunuyor. Hedefi vurma ve zamana karşı. Hedefi vurmayı seçerseniz, kalenin içinde beliren hedefi vurarak yüksek puan alıyorsunuz ve topladığınız puanlarla bir sonraki bölüme geçiyorsunuz. Zamana karşı da hemen hemen aynı mantıkla çalışıyor. Bölümleri geçmek için hedefleri vurmalı ve zamanı arttırmalısınız.
Ekranın üstünde bir çubuk bulunuyor. Enerji çubuğu isimli bu çubuk, isabetsiz atışlar sonucunda küçülüyor. Bitmesi halinde de oyun bitiyor. Oyunda bir de antreman bölümü var. Buradan topu nasıl kaleye atacağınızı, topu barajdan nasıl geçireceğinizi öğrenebiliyorsunuz.
Soccer Kicks’i oynamak çok basit. Diğer frikik atma oyunlarında olduğu gibi topu kaleye doğru sürüklemek yeterli. Sürükleme şiddetiniz topun hızını belirlerken, parmağınızla yapacağınız kavis hareketi topun falso almasını sağlıyor. Oyunda bölüm geçtikçe defans oyuncuları baraj kurmaya başlıyor. Oyun bu anlarda daha eğlenceli bir hale geliyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir