509

SpeedMoto

imdb-logo

Google Play Store’da tepe kamerası ve hareket sensörleri ile oynanan birbirine çok benzeyen motor yarışları iyice arttı. Bol seçenek iyidir diyerek SpeedMoto’ya yakından bakıyoruz. SpeedMoto, 4.2 Megabyte yer kaplıyor. Google Play Store ortalaması 4,5 olan yapım Android 2.1 ve üstünde çalışıyor.

SpeedMoto, hızlı bir oyun. Menülerine girer girmez bu hızı hissediyorsunuz. Yeni oyun, alışveriş, skorlar, yardım ve daha fazla bedava oyun seçenekleri içinden yeni oyunu seçtiğinizde hızlıca oyuna başlamış, aksiyonun içine girmiş oluyorsunuz.
Antreman bölümü yok, çünkü oyunda tek yapmanız gereken motorsikleti telefonun hareket sensörleri ile sağa sola eğerek yönlendirmek ve ekrana dokunarak hız vermek. Oynanması bu kadar basit olan yapım, rahat bir sürüş ve kaliteli oynanış sunduğu için bağımlılık yaratabiliyor.
SpeedMoto’da trafikte seyir halinde olan araçları geçmeliyiz. Bu araçlar kimi zaman normal bir araba kimi zaman bir jip kimi zaman ise bir tır olabiliyor. Oyunun başlangıç seviyesi kolay olsa da ilerledikçe trafik sıkışıyor ve işimiz zorlaşıyor.

Ayrıca yolda topladığımız paraları oyunun alışveriş bölümünden yeni eşyalar alarak kullanabiliyorsunuz. Bunlar kask ve motosiklet olmak üzere ikiye ayrılmış.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir