518

Sonic The Hedgehog

ANDROID İNDİR

imdb-logo

IOS İNDİR
imdb-logo

iOS platformu için portlanan nostaljik oyunlar arasında en çok beğenilen oyun olan Sonic The Hedgehog geçtiğimiz günlerde güncellenmişti. SEGA tarafından 2009 yılında yayınlanan Sonic The Hedgehog’a uzun bir zamandır güncelleme sunulmamıştı. Gelen bu güncelleme ile Sonic The Hedgehog artık iPhone 5 ve Retina ekranlı iPad cihazlara destek veriyor.
SEGA’nın blog üzerinden yaptığı açıklamaya göre Sonic The Hedgehog çok yakında Android kullanıcıları için de indirilebilir hale gelecek. Oyunun App Store’da olduğu gibi 5,49TL gibi bir fiyatla Google Play Store’daki yerini alması bekleniyor.

Klasik mavi kirpimizle altınları toplayarak ilerlediğimiz oyunda, son güncelleme ile diğer Sonic karakterleri de kullanabilir hale geldi. Sonic efsanesinden hatırlayacağınız Tails ve Knuckles karakterleri ile macera dolu dakikalar sizleri bekliyor. Muhtemelen Android sürümü de bu yenilikler eklenmiş bir şekilde yayınlanacaktır.
Güncellemeye ek olarak, Game Center entegrasyonu ile kullanıcıların arkadaşları ile Sonic’in becerilerini karşılaştırmak için liderler ve başarıları tablolarını da getiriyor. Google I/O etkinliğinde tanıttığı Google Play Game içinde bu lider ve başarı tabloları kullanılabilir olacak.

ANDROID İNDİR

imdb-logo

IOS İNDİR
imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

518
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir