515

Sony Xperia Z1

Sony’nin en son tanıttığı, en yeni akıllı telefonu Sony Xperia Z1 sonunda 10 Ekim’de ülkemizde de satışa sunulacak. Teknoloji marketlerindeki yerini almış olan yeni nesil akıllı telefon mükemmel özelliklere sahipken bunun incelemesini daha önce yapmış, sitemizde yer vermiştik. Aşağıdaki linkten Sony Xperia Z1 özellikleri konumuza bakabilirsiniz.

Sony Xperia Z1 inceleme

Biz yine de küçük bilgileri sizlere sunalım. 2.2 GHz gücünde çalışan dört çekirdekli işlemciye sahip olan Sony Xperia Z1 20.7 Megapiksellik kameraya sahip ve ne su geçiriyor ne de toz. 2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızayla birlikte gelmiş olan telefonun bu kapasitesini MicroSD hafıza kartları ile artırabilirsiniz. 3 bin mAh’lık bataryasıyla uzun süreli kullanım sunan telefon NFC, Bluetooth ve Wi-Fi’ya da sahip.

Şimdi gelelim en çok merak edilen konuya: Sony Xperia Z1 Türkiye fiyatı. Gelen bilgilere göre Sony Xperia Z1 fiyatı olarak 2 bin 199 lira açıklandı. Eylül ayında IFA 2013’te tanıtılmış olan telefonun bu fiyatlarda gelmesi zaten bekleniyordu, ancak bir 200 lira daha düşük olabileceği üzerinde tahminlerde bulunmuştuk. Su altında bile müzik dinleme keyfi sunan Sony Xperia Z1 telefon sektöründe çığır açan modellerden biri oldu. Bakalım Türkiye’de rağbet görecek mi?


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir