520

Stunt Bunnies Circus

imdb-logo

Stunt Bunnies Circus adlı bu oyun, geçtiğimiz günlerde tanıttığımız Clowning Around ve Rick O’Shea gibi bir sirkte geçiyor. Diğer tanıttığımız iki sirk oyunu da oldukça eğlenceliydi. Bakalım Stunt Bunnies Circus nasıl bir performans gösterecek? Stunt Bunnies Circus, 29 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.0 olan yapım, Android 2.0.1 ve üstünde çalışıyor.

Akrobatik hareket yaparken düşen tavşanları kurtarmaya çalıştığımız bu yapım oldukça dikkat çekici bir atmosfere sahip. Kısa bir antreman bölümünden sonra oyuna başlıyoruz. Amacımız aşağı düşmekte olan tavşanları kurtarmak. Bunun için tavşanları düşeceklerini tahmin ettiğiniz yere dokunmanız yeterli. Karakterimiz otomatik olarak yakalıyor.
Karakterimiz bir kerede 5 tane tavşan yakalayabiliyor. Eğer tavşanları yakalayamazsanız bir kaç kez daha hamle yapabiliyorsunuz. Stunt Bunnies Circus’da, ekranın sol tarafında kaç tavşanın daha düşeceğini, sağ tarafında ise kaç tavşanı kurtardığınız belirtiliyor. Sağ taraftaki çubuk ise, bölümü bitirme seviyenizi gösteriyor. Çubuk dolduğunda bölümü bitirmiş oluyorsunuz.
Oyunda toplam 5 büyük bölüm bulunuyor. Fakat bunlardan sadece ilki açık durumda. Diğer bölümleri açmak isterseniz Google Play Store’dan satın almalısınız. Oynayabileceğiniz ilk bölümün içinde toplam 8 bölüm var. Bununla birlikte oyundaki Arcade modu da kapalı.

Oynanış anlamında farklılık sunsa da Stunt Bunnies Circus’un çok eğlenceli olduğu söylenemez. Başarılı bir oynanışı var ancak bizi kendine hayran bırakamadı. Müziklerin tek kelime ile şahane olduğu yapımın sirk temalı görselleri de bir o kadar başarılı.
Sonuç olarak Stunt Bunnies Circus’u satın almadan önce demodaki bölümleri bitirip fikir edinmenizde fayda var.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

520
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir