510

Trainer HD

imdb-logo

Gitar veya diğer telli çalgılarda nota yerlerini öğrenmenizi sağlayan eğitici bir oyundur. Bas (4/5/6 telli), mandolin, ukelele ve banjoyu da içeren on enstrüman seçeneği mevcuttur.

Klavyede rastgele bir nota verilir ve doğru cevabı içeren birçok seçenek sunulur. Doğru seçeneği içeren düğmeyi tıklayarak puan kazanırsınız!

Yeni nota çizgisi eğitim modu sayesinde nota çizgisinin konumunu ve notaların gitar klavyesinin neresinde yer aldığını öğreneceksiniz!

Puanınız arttıkça, hem klavyedeki notaların tümünü daha hızlı bir şekilde bulabileceksiniz, hem de enstrüman bilginiz artacak!

Oyun modu eğlenceli bir şekilde ilerleme kaydetmenizi sağlar. Gittikçe zorluk seviyesi artan bu modda arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz.

SANATÇILAR UYGULAMA HAKKINDA NE DEDİ

” Klavye üzerinde notaların yerini bulabilmek, gitaristlerin enstrüman konusunda ilerleme kaydetmelerinde büyük rol oynamaktadır Trainer HD, gitarınızı her yere taşımaya gerek kalmadan, notaların yerlerini beyninize kazımak için ideal bir araçtır. Harika bir olay!
— Bryan Beller (Dethklok, Steve Vai, Mike Keneally)

” Uzun zamandır gördüğüm en iyi uygulamalardan biri. Kullanışlı, basit, eğlenceli ve öğretici. Genellikle klavyeye bakmadan, kulaktan çaldıkları için gitaristler için inanılmaz kullanışlı bir araç.
— Rick Musallam (Mike Keneally, Gryphon Labs)

ÖZELLİKLER

– Enstrümanı öğrenirken aynı zamanda müzik kulağınızı da geliştirin.
– Nota çizgisine notaların yerlerini öğrenin, tablara güle güle deyin!
– Birbirinden güzel on farklı, gerçekçi görünüme sahip enstrüman mevcuttur! Bunların arasında 4 gitar, 3 bas, mandolin, ukelele ve banjo bulunmaktadır.
– Eğitiminizi klavyenin belirli noktalarına yoğunlaştırabilirsiniz: dilediğiniz perdeden, dilediğiniz alt tellere odaklanın.
– Birçok popüler akort mevcuttur, ancak dilerseniz kendi akorlarınızı da oluşturabilirsiniz.
– Klavyede ilerlemenizi görün. Her perde için kaydettiğiniz ilerlemenin istatistiği tutulmaktadır.
– Akıllı Öğrenme Motoru: Uygulama otomatik olarak klavyede zayıf olduğunuz bölümlere odaklanır.
– Game Center, Twitter ve Facebook desteklidir. Böylece arkadaşlarınızla yarışabilir, kaydettiğiniz ilerlemeyi onlarla paylaşabilirsiniz!
– Sol-el modu mevcuttur.

Bu versiyonda mevcut enstrümanlara kısıtlı oranda erişim sağlanmaktadır. Her enstrüman uygulama üzerinden satın alınarak aktifleştirilebilir.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir