510

Agent Dash

imdb-logo

Agent Dash, uzun zamandır böylesine rastlamadığınız türden eğlenceli bir Android oyunu. En iyi geliştirici ünvanlı Full Fat’ın geliştirdiği yapıma yakından bakıyoruz. Agent Dash, 29 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.4 olan yapım Android 2.3.3 ve üzerinde çalışıyor. Oyun Arcade & Aksiyon bölümünde bulunuyor.

Arcade oyunu olan Agent Dash’de maceranın dibine vuruyoruz. Adeta hızı ve aksiyonu kemiklerimizde hissetiğimiz bu yapım bize, efsane oyun Hugo, Running Fred ve Temple Run gibi kült oyunları hatırlattı. Ancak Agent Dash’in kendisine has bir havası var, bunu oynadıkça göreceksiniz.
Agent Dash, karakterimizin sürekli koştuğu ve bizim refklekslerimizle engellerden kaçıp ilerlemeye çalıştığımız bir yapım. Oyunda karakterimize sağa sola dokunarak yön veriyor, parmağımızı yukarı doğru kaydırıp zıplatıyor ve aşağı doğru kaydırıp . Engellerden basit olarak bu dört hamle ile sıyrılıyoruz. Yeri geldiğinde silahımızı çıkarıp önümüzdeki engelleri de yok edebiliyoruz.
Puan yapma tabanlı bir oyun olan Agent Dash’de, bölüm içinde ilerledikçe mekanlar da değişiyor. Mekanların başarılı bir şekilde ve detaylıca hazırlandığını söylemek gerek. Artık net bir şekilde görüyoruz ki mobil oyunlar, konsol oyunları kalitesine git gide yaklaşıyor.
Oyunda toplayabileceğimiz elmaslar bulunuyor. Topladığımız elmaslar hugo’daki elmaslara çok benziyor ve toparken çıkardığı sesleri duymak bile zevk veriyor. Bu elmaslar ile yeni karakterler ve oyun için güçlendirmeler satın alabilirsiniz. Agent Dash’de diğer oyunların aksine elmaslar kolay toplanabiliyor ve yeni bir şey açmak çok da imkansız görünmüyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir