509

Uzay Topu

imdb-logo

Klasik Brick Breaker yani Tuğla kırma oyununu çoğunuz bilirsiniz. Uzay Topu da böyle bir oyun. Türkçe dil desteği ve uzay temalı görselleri ile dikkat çeken yapımı mercek altına aldık. Uzay Topu, 17 Megabyte boyutunda. Google Play Store ortalaması 4.6 olan yapım Android 2.0.1 ve üzerinde çalışıyor.

Etkileyici bir müzik ile başlayan oyun, parlak ayarlar ve paylaş ikonları ile dikkat çekiyor. Kısacası oyun etkileyici bir giriş yapıyor. Uzay Topu’na Oyna ikonuna dokunarak başlıyoruz. Gezegen seçme ekranında bir çok gezegen bulunuyor. Ancak ilk olarak sadece Dünya aktif. Dünyanın içinde 10 bölüm bulunuyor.
Oyun, klasik bir tuğla kırma oyunu. Kontrol ettiğimiz mekanizmaya pedal adı verilmiş. Bu pedalı hareket sensörleri ile kontrol ediyoruz. Hassasiyetin çok yüksek olduğunu belirtelim. kısa mesafeler için çok yavaş hareket etmelisiniz, yoksa pedal uçup gidiyor.
Oyunda bazı güçlendirmeler ve tuzaklar da bulunuyor. Bunlar kırdığımız tuğlalardan düşüyor. Bazen pedalımız büyüyor, bazen ise küçülüyor. Bazen de bir hak kazanabiliyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

509
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir