512

Face Effects

imdb-logo

Face Effects adlı uygulama ile yüz fotoğraflarınıza çılgın efektler verebilirsiniz. Swiss Codemonkeys’in geliştirdiği uygulamaya yakından bakalım. Face Effects, 1.9 Megabyte boyutunda. Google Play Store’da 4.1 puan ortalaması tutturan uygulama, Android 2.1 ve üzerinde çalışıyor.

Face Effects, bir zamanlar çok popüler olan PC yazılımları gibi çeşitli fırça darbeleri ile portre şeklindeki yüz fotoğraflarına eğlenceli efektler veren bir uygulama.
Face Effects uygulamasını açtığımızda kaynak soruyor. Galeriden, kamera ile anında fotoğraf çekerek ya da Facebook Hesabınızdan fotoğraf ekleyebilirsiniz. Bundan sonra iş, efektleri vermeye geliyor. Alt çubukta gördüğünüz ikonlar ile yüz çevresine istediğiniz efektleri verebilirsiniz.
Üst çubukta ise daha önceden hazırlanmış şablonlar bulunuyor. Bunlardan birini seçtiğinizde efekt uygulanmış oluyor ve alttaki çubuklar ile uğraşmak zorun kalmıyorsunuz. Bu arada hoşunuza gitmeyen efektleri alttaki silgi ikonu ile silebilirsiniz. Efektleri uygulamak ve silmek çok kolay. Uygulama bu işlemleri çok hızlı bir şekilde yapıyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir