552

Asus Zenfone Zoom

CES 2015 başlamadan önce, telefon geliştiricileri yeni kozlarını fuara hazırlık olsun diye bizlere tanıtmaya devam ediyor. Bir yeni telefonun tanıtımı daha ASUS’tan geldi. Asus Zenfone Zoom’u tanıtan firma bu modelle birlikte 13 megapiksellik bir kamera kalitesi sunuyor. Telefona özgü olan nihai özellik ise 3 kat optik yakınlaştırma imkanı sunması. Asus Zenfone Zoom Fiyatları henüz açıklanmamışken ne zaman satışa sunulacağına dair bir bilgi de yok elimizde.

En ince optik zoomlu telefon

Samsung’un Galaxy Zoom serisini andıran Asus Zenfone Zoom, 3 kat optik yakınlaştırmaya sahip dünyanın en ince akıllı telefonu ünvanına da sahip. Cihazın en ince noktası 11.95 mm olarak açıklanmış durumda. Zenfone Zoom’un ağırlığı ise 185 gram.

Fotoğraf makinası özellikleri

LG G3’te bulunan lazer otofokus özelliğine sahip Zenfone Zoom’da f2.0 diyafram açıklığına sahip bir mercek bulunuyor. Cihazda optik imaj sabitleme özelliği ve full manual kontrol modu da bulunuyor.

2. çeyrekte satışa çıkacak

Gorilla Glass 3 cam ile korunan Full HD 5.5 inç IPS ekrana sahip yeni cihaz Android 5.0 Lollipop sürümü ile geliyor. 128 GB’a kadar depolama opsiyonu ile sunulacak cihazın 2015 yılının 2. çeyreğinde raflardaki yerini alması bekleniyor. Cihazın başlangıç fiyatı ise 399 dolar olarak açıklanmış durumda.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

552
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir