517

Beach Buggy Blitz

imdb-logo

Google Play Store’a az ama öz oyun sunan bir geliştirici Vector Unit. Daha önce tanıttığımız Riptide GP ve Shine Runner ile başarısını kanıtladı. Beach Buggy Blitz ise en az onlar kadar iyi grafiklere sahip başarılı bir yarış oyunu. Aynı zaman Vector Unit’in tek ücretsiz oyunu. Harika bir müzik ve kuş sesleri arasında açılan oyun, atmosferi ile baştan olumlu puan kazanıyor. Oyuna başlarken yarışların geçtiği adayı kısaca gösteren yapım, “benim grafiksel yönüm işte bu kadar kuvvetli” diyor. Beach Buggy Blitz’i hareket sensörleri ile ya da dokunmatik kontrollerle ya da harici bir kol ile oynayabilirsiniz.
Oyuna başlarken neler yapmanız gerektiği anlatılıyor. Yapmanız gereken en büyük görev, zamanınız dolmadan bir sonraki kontrol noktasına ulaşmak. Başaramamanız halinde oyun bitiyor. Oyun içinde topladığımız altınlarla ise güçlendirmeler satın alabiliyoruz.

Görsel olarak çok güçlü bir yapım Beach Buggy Blitz. Firmanın diğer yapımı Shine Runner’da da hasar efektleri vardı. Bu yapımda eğer bir ağaca çarparsanız ağaç devriliyor ya da varillere çarpmanız halinde parçalandıklarını göreceksiniz.
Oyunun ana menüsü de gayet hoş ve düzenli tasarlanmış. Bu menülerde yeni araçlar, yeni karakterler ve çeşitli güçlendirmeler alabilirsiniz. Fazla bir seçenek sunmayan ayarlar menüsünde ise grafik kalitesini de ayarlayabilirsiniz. Eğer telefon ya da tabletiniz oyunu oynatırken zorlanıyorsa çözünürlüğü düşürerek performansı artırabilirsiniz.

Kısaca özetlemek gerekirse, grafikleri, atmosferi ve oynanışı ile oldukça başarılı olan, Beach Buggy Blitz’i ücrtesizken denemenizi öneriyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

517
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir