515

Bebeğim ve Ben

imdb-logo

Bebeğim ve Ben uygulaması doğum öncesi ve doğum sonrası olmak üzere anne ve anne adaylarına tüm süreçleri için pratik bilgiler verir. Bu süreçte size eğlenceli ve öğretici yardımcı araçlar sunar. Eğlenceli fotoğraflar çekin, bebeğinizin büyümesini timeline aracında takip edin, uzman doktorların videolarını seyredin ve sorular sorun, gerçek annelerin yaşadıkları deneyimleri dinleyin. Doktor randevularınızı girin, doktora soracağınız soruları doktora gitmeden önce not alın, bebeğinizin gelişim tablosunda bebeğinizin gelişimini takip edin. Bebeğinize isim bulamadıysanız uygulamamız size yardımcı olacaktır. Bebeğim ve Ben uygulaması size eğlenceli ve öğretici bildirimler atacaktır.

Sizde zor geçen bu dönemlerde yanınızda yardımcı bir araç istiyorsunuz Bebeğim ve Ben uygulaması tam size göre.
a. Doğum öncesi haftalık olmak üzere 38 hafta, Doğum sonrası aylık olmak üzere 24 ay boyunca uzman doktorlar tarafından hazırlanan içerikler sunulmaktadır.
b. Doğum sonrası ile bebeğin ilk bakımı için gerekli 7 adet video anlatımı. Video çekimleri Uzman Çocuk doktoru tarafından hazırlanmıştır.
c. Doğum öncesi ve doğum sonrası anne ve anne adaylarının deneyimlerini paylaştıkları audiobooklar. Ses kayıtları gerçek ortamlarda gerçek anneler ile gerçekleştirilmiş ve 15 bölümde konulara göre paylaşılmıştır.
d. Aşı takvimi bilgilendirmesi sağlık bakanlığı tarafından çıkartılmış 2013 yılı aşı takvimidir.
e. Uzmana sor bölümü için soracağınız tüm sorular konusunda uzman doktorlar tarafından cevaplanmaktadır.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir