512

Beyin Bedava

imdb-logo

Google Play Store’daki başarılı Türkçe uygulamalara alıştık artık. Bugün seçtiğimiz uygulama olan Beyin Bedava ise hem başarılı hem eğlenceli bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Apphic Limited, uluslararası bir Türk şirketi. Sitelerinden ne kadar renkli bir ekip olduklarını anlayabileceğiniz Apphic Limited, 2012’nin başlarında kurulmuş.

Türkçe bir uygulama olan Beyin Bedava, Google Play Store’da 4.3 puan ortalaması tutturmuş. Doğal olarak Türkçe olan uygulama, Android 2.2 ve üstü sistemlerde çalışıyor. Boyutu ise 4.5 megabyte.

Bizlerin suratında bir hayli tebessüm bırakan Beyin Bedava uygulaması üç ana kategoriden oluşuyor diyebiliriz. Bilgiler, Beyin Bedava videosu ve Beyin toplama oyunu.

Yine ana ekrandan ulaşabileceğiniz bu oyun, hiç bir kalite kaygısı olmadan eğlence amaçlı yapılmış. Elamanın sağ kolunun ters çevrilip sola yapıştırıldığı gözlerden kaçmıyor. Elinde beyin dolan bir sepet olan Beyin Bedavacı abimiz ile düşmekte olan beyinleri topluyoruz. Eğer internet bağlantınız aktif ise puanlarınızı sunucularına göndererek genel sıralamanızı görebiliyorsunuz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir