515

Mx Video Player

imdb-logo

Video izleme özellikle mobil cihazların en çok kullanılan özellikleri arasındadır. Sabahleyin işe giderken ya da akşam işten dönerken yolunuz uzunsa, sevdiğiniz filmleri ve dizileri izleyebilirsiniz.

Aynı şekilde uzun bir yolculukta otobüste ya da uçakta da video izleyebilirsiniz. Artık teknoloji çok gelişti ve Full HD videoları akıllı telefon ve tabletlerde izleyebiliyoruz. Özellikle cihazların ekran çözünürlükleri 720p değerinde olduğundan, gayet başarılı video deneyimleri sunuyorlar.

Peki telefonunuzun sıradan video oynatıcısından sıkıldınız mı?

İşte gelişmiş oynatma seçenekleri ile MX Video Player tam sizlik. Geniş bir şekilde sizlere anlatmaya çalışacağız ama uygulama çok detaylı olduğundan değinmediğimiz kısımlar da olabilir. İndirip biraz kendinizin keşfetmesi gerekiyor.
Uygulamayı ilk açtığımızda klasörlerin altında video içerikler görüntülenebiliyor. Bunlardan bir tanesine tıklayıp, videoyu açıyorsunuz. Videoyu açtığımızda, programın kontrol butonları da gizli şekilde karşımıza çıkıyor. Parmağı değdirdiğimizde kendileri beliriyorlar.

Ayrıca MX Video Player, parmak hareketlerinizi de algılıyor. Parmağınızı yukarı doğru götürdüğünüzde ses açılıyor, aşağı doğru çektiğinizde ise ses kısılıyor.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

515
admin

0 Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir