511

TweetCaster

imdb-logo

Sosyal ağlar internet ve teknoloji kullanıcılarının hayatında önemli bir yer işgal ediyor. Mobil cihaz sayısındaki artış ile artık bu sosyal ağları da daha fazla kullanmaya başladık. 140 karakterlik mesajlarla sosyalleştiğimiz uygulamalardan biri olan Twitter, Android telefonlar için resmi bir uygulamaya sahip. Bu uygulama Android tablerlerde de kullanılabiliyor.

Ancak bu uygulamanın zaman zaman yetersiz kalması kullanıcıları farklı alternatiflere yönlendiriyor. Bunlardan biri olan TweetCaster for Twitter’ın Android tablet versiyonunu inceliyoruz. Uygulama birçok Android tabletle uyumlu. Biz incelememiz için Samsung Galaxy Tab 10.1’i kullandık.

İlk hedef Google Play

Uygulamayı indirmek için ilk olarak Android işletim sisteminin resmi uygulama mağazası Google Play’e gitmemiz gerekiyor. Tablete kurulumu yaptıktan sonra gerekli ayarları gireceğimiz bir alan geliyor karşımıza. Twitter kullanıcı adımızı ve şifremizi girdikten sonra yazılımı kullanmaya başlıyoruz. Birden fazla Twitter hesabını TweetCaster for Twitter üzerinden kontrol etmemiz mümkün. Öte yandan Facebook hesabımızı da buraya bağlayabiliyoruz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

511
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir