510

ClubFinans

imdb-logo

ClubFinans uygulaması ile ClubFinans’ın ayrıcalıklar dünyasına adım atabilirsiniz. Hayatta en önde olmak isteyenlerin ayrıcalıklı kulübü ClubFinans’a dahil olmak için tek yapmanız gereken ClubFinans Xclusive, ClubFinans, ClubFinans Xclusive Doctors ya da ClubFinans Doctors kredi kartlarından birine sahip olmak.

Bu uygulama ile ClubFinans’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri inceleyebilir, en güncel indirim ve taksit kampanyalarını takip edebilir, yakınınızdaki ayrıcalıkları harita üzerinden gözlemleyebilirsiniz. ClubFinans kredi kartlarından herhangi birine sahip iseniz, hizmetlerden faydalanmak için uygulama içerisinden ClubFinans Hizmet Hattı’na ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinden ClubFinans ayrıcalıklarının olduğu restoranlara tek tıkla ulaşarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ClubFinans ayrıcalıklarından sürekli faydalanmak ve hayatın bir çok alanında kendinizi özel hissetmek için Kart Başvur ekranından kredi kartı başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

ClubFinans farkını yaşamınızın her anında hissedeceksiniz. Ayrıcalıklı ClubFinans dünyasına katılarak sağlık hizmetleri, seyahat ve eğlencede sadece size özel avantaj ve önerilerden yararlanabilirsiniz. Kısacası, ClubFinans ile hayatta bir adım önde olmanın keyfini dilediğinizce yaşayabilirsiniz.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

510
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir