512

Doodle Balls

imdb-logo

Net Mobile AG’in geliştirdiği Doodle Balls, aynı renkli topları eşleştirdiğimiz eğlenceli bir oyun. Renkli dünyası ve kaliteli müzikleri ile başarılı bulduğumuz yapıma yakından bakalım. Doodle Balls, 14 Megabyte boyutunda. Google Play Store’da 4.2 puan ortalamasına sahip olan yapım, Android 2.0.1 ve üstünde çalışıyor.

Oynanışı çok basit olan yapımda aşağı inen topları aynı renkler gelecek şekilde eşleştirmelisiniz. Hareket sensörü sayesinde balonlara yön verebiliyorsunuz. Oynanış bu kadar basit. Bazı özel toplar ile avantaj sağlıyabiliyorsunuz. Yukarıda çubuk ise topların miktarına göre doluyor. Eğer topları patlatamazsanız çubuk doluyor ve oyun bitiyor.
Doodle Balls’da başlangıçta Classic ve Bird’s Fantasy adlı iki temayı oynayabiliyorsunuz. Diğer temaları açmak için oyun puanına ihtiyacınız var. Açılabilecek diğer 7 temanın içinde ilgimizi en çok çeken 8 – Bits oldu.

Doodle Balls’u sadece müzikleri bile oynatır. Gerek oyun için gerek bölüm müzikleri o kadar güzel ki sadece oturup müzikleri bile dinleyebilirsiniz. Sadece müzikler değil çok başarılı hazırlanan. Oyunun grafikleri de çok kaliteli. Pastel boya tadında renkleri, yazı fontları, kareli defter arka planı gibi bir çok etmen oyuna çok iyi bir ivme kazandırıyor. Açıkçası bu tür oyunlar iOS’da çok daha sık görülüyor.
Özetle Doodle Balls, sevenleri için en iyi oyunlardan birisi. Bu tür eğlencelik oyunları seviyorsanız kaçırmayın.

imdb-logo


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

512
admin

0 Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir